היידי פרייס, יושבת ראש בשיתוף

דוקטורנטית ומרצה בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב ומתמחה בבריאות נשים ובהערכת תוכניות התערבות. היידי חברה בקהילת קודש וחול מאז שנת 2013 ויו"ר הועד מאז 2015. היא מאמינה בחשיבות של חינוך לערכים פלורליסטים, שיוויוניים והומאניים תוך כדי חגיגת המסורת התרבות היהודית והישראלית.
גרה בחולון מאז 2009. יחד עם בן זוגה, אורי, מגדלת את ארבעת ילדיה שמתחנכים כולם במסלול תל"י-תרבות עברית בעיר.

שחר האס, יושב ראש בשיתוף

בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במדיניות ציבורית. לשעבר סמנכ"ל המרכז להעצמת האזרח (ע"ר), מנכ"ל קרן מכבים (ע"ר) ומנכ"ל המועצה לדיבור טוב (ע"ר). שחר הוא ממייסדי מפלגת "זה מקומי"-המפלגה המקומית בישראל וחבר האסיפה הכללית של  StartHolon-קהילת היזמות והטכנולוגיה של חולון.
חבר קהילה ויו"ר בשיתוף משנת 2017. שחר מאמין בכוח הטמון בקהילתיות, חברתיות ובחיבור בין אנשים המאפשר ליצור, ליזום ולקדם חזון ערכי-חינוכי.
שחר שואף לקיומה של תרבות יהדות פלורליסטית בישראל: יהדות מכילה, המקבלת את השונה המושתתת על שוויון.
יליד תל-אביב, "חולוני" מזה עשור. יחד עם בת-זוגו, הילה, מגדל את שני ילדיו בעיר. בתו הבכורה, איילה, לומדת במסלול תל"י-תרבות עברית.

שלמה פסטר - גזבר

יליד גרמניה להורים ניצולי שואה. יחד עם הורי עלינו לארץ בשנת 1948 והתיישבנו בעיר רמלה ששוחררה ב"מבצע דני".
נשוי ללאה + 2  וסבא לנכדים.
בעל תואר ראשון במדעי החברה והרוח מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

מתפקד כגזבר קהילת קודש וחול מאוגוסט 2015.

גדעון בורקט - חבר ועד

עוסק בעיצוב גרפי. נשוי למיכל ואב לעמית ונוגה. לקהילה הצטרפנו בשנת 2012 כשחיפשנו מסגרת חינוכית טובה יותר לבן הבכור שלנו. זה היה המחזור הראשון של גן תרבות עברית, והכל היה מאוד ראשוני מאתגר ומעניין. באנו בשביל החינוך נשארנו בגלל הקהילה. בשנת 2016 סגרנו את המעגל כאשר נוגה הצטרפה לכיתה א של תל״י בניצנים. חבר בועד משנת 2017.

הדס פסטר-בכר - חברת ועד

נשואה לגדי ואמא לנדב, איה ואסף. גדלתי בקיבוץ עמיר שבגליל העליון ותושבת חולון ב 11 השנים האחרונות.בעלת תואר בספרות ובלשון עברית, ובוגרת תכנית העמיתים של בית המדרש הפלורליסטי "קולות".עוסקת בתחום הקהילה והקהילתיות במסגרת הוועד המנהל בקהילת "קודש וחול", ובמסגרת מקצועית בקהילת "רענן" ברעננה.

קהילת קודש וחול בשבילי היא קודם כל בית. בית מחבק ועוטף מבחינת הערבות ההדדית המתקיימת הלכה למעשה בין חברות וחברי הקהילה והמסלול החינוכי, בית לעשייה חברתית ומרחב שבו אפשר לחוות באמת יהדות פלורליסטית, יצירתית ושוויונית.

נטלי נייסברג - חברת ועד

דוקטורנטית לביוכימיה במכון ויצמן, חברת קהילה ואמא לילדה במסלול תרבות עברית.
מאמינה שכל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן, וחולמת שיחד נוכל להביא לידי ביטוי את הערכים והערבות ההדדית המאפיינים את עמנו משחר ההיסטוריה.

עירית מוסקונה-הורוביץ - חברת ועד

בעלת תואר ראשון במדעי המוח, תואר שני במנהל מערכות בריאות ובריאות הציבור ורוקחת. עובדת בתעשיה הפרמצבטית.

חברה בקהילת קודש וחול משנת 2016, חברת ועד משנת 2017 ומובילה את ועדת קשרי קהילה. מאמינה מאוד בחשיבות של חיי קהילה, במיוחד בעידן המודרני.  
ילידת חולון. יחד עם בן זוגה ניר מגדלת שני ילדים המתחנכים במסלול תל"י בעיר.