סלי מזון וליווי משפחות מוחלשות

כל אחת מכיתות המסלול "מאמצת" משפחה מוחלשת מהעיר ומכינה לה סלי מזון חודשיים. אחראי/ת המיזם המתנדב/ת יוצר/ת קשר עם המשפחה על מנת לקבל מידע על הצרכים שלה. בהתאם לכך, קהילת משפחות הגן נרתמת להביא מוצרי מזון, ומידי חודש נאספת חבילת מזון שאותה הילדים/ות אורזים. אחת ממשפחות המסגרת אחראית על חלוקת החבילה. אנו שואפים אף לחבר בין הצרכים הספציפיים של כל משפחה לאנשי מקצוע מבין הורי המסלול.

מבצע "קמחא דפסחא" בשיתוף קרן בכבוד:

בכל שנה אנו מחלקים חבילות מזון לחג מטעם הקרן לאחריות חברתית של התנועה הרפורמית. חברי הקהילה והמסלול מאתרים משפחות ויחידים הזקוקים לסיוע, תורמים ומחלקים.

אפייה קהילתית:

בראש השנה, פסח ושבועות אנו מתארגנים לאפייה קהילתית של עוגות לחג- תרומה למיזם 'כרובית' המספק אלפי ארוחות ביתיות לחולים, נכים וקשישים.

שוקחתן ובוטיק גוריון- חנות יד שנייה וגמ"ח


כחלק מתפיסה של קהילה כפלטפורמה מקיימת, התארגנה מסורת של שלושה שוקי קח-תן [החלפות ללא תשלום] של בגדים, צעצועים, ספרים, תחפושות לפורים ועוד. לאור גאות ההיצע על פני הביקוש [אנשים נתנו בקלות אך פחות לקחו] ובשיתוף פעולה עם מרכז קהילתי בן גוריון בחולון, מוקם כעת בוטיק יד שנייה של בגדים, כלי בית ונוי, צעצועים וספרים שיופעל על טהרת התרומות והמתנדבים וירכז בחלל מזמין אחד את שפע הציוד האיכותי שניתן לשימוש חוזר תמורת עלות סמלית. החנות תתפקד גם כגמ"ח על פי דרישה בהכנת חבילות ליולדות, קשישים, עולים חדשים, מהגרי עבודה ומשפחות מוחלשות.

  • נפתחות קבוצות הורים

    מפגש אמהות עד שנה לאחר לידה לירון פיאחוטה, מדריכת הנקה, שינה והורות צעירה, פותחת במיוחד לקהילה שלנו מפגשים לאימהות לתינוקות עד גיל שנה. המפגשים יערכו בביתה, באווירה נעימה וחמימה עם תוכן מעשיר והרבה חום ותמיכה.עלות מפגש:40 ש"ח ו- 30 ש"ח לחברות קהילה או שותפות לדרך.רוצה להירשם? תשאירי כאן את הפרטים ולירון...

  • מזל טוב

    מזל טוב לכל המשפחות הקהילה שחובקים עכשיו תינוקת חדשיםות ומתוקיםות. מאחלים לכן המון בריאות ונחת.כיבודי הלידה בדרך אליכן 3>.