מזל טוב! בתכם/בתכן הגיע/ה למצוות. קהילת קודש וחול תשמח ללוות אתכם כמשפחה, ברוח וערכי התנועה ליהדות מתקדמת [רפורמית], בתהליך ליצירת טקס משפחתי, יהודי, ישראלי ושוויוני המשקף את אורחות חייכם וערכי משפחתכם.

תהליך ההכנה

ההכנה לאירוע מתקיימת בכמה מישורים:
1. שיעורים פרטניים בנושאי התבגרות ואחריות, הכרות עם המשפחה וערכיה, שיח זהות עם הנער/ה על זהות ומשמעות, הכרות עם מושגי יסוד ביהדות, הכרות עם הטלית, התפילין והסידור, כתיבת דרשה והכנת הקריאה בתורה בטעמים.
2. הנחת תפילין קבוצתית ביום חול.
3. השתתפות משפחתית ב-3 מאירועי הקהילה במהלך ההכנה.
4. הכנת מתווה הטקס והכנת חוברת נלווית לאירוע עם המשפחה [הפקת החוברת באחריות המשפחה].
5. הנחיית האירוע, כולל ליווי מוסיקלי על פי רצון המשפחה.

מה מיוחד אצלנו?

אנו מתאימים את הטקס וההכנה לסיפור המשפחתי שלכם, ולנער/ה בר/ת המצווה. הטקס משלב בין זמר עברי, מוסיקה והגות עברית ומסורת יהודית מגוונת באופן מונגש ומבואר ומאיר פנים. ההכנה היא משמעותית ומותאמת לגיל ההתבגרות, זהה לבנים ולבנות, והטקס כולו מנוהל ללא מחיצות וללא הפרדה בין נשים לגברים. אורך הטקס כשעה וחצי. מובטחת חוויה משפחתית מרגשת ומשמעותית.
מה אנחנו מציעים?
חבילת הבר/ת מצווה שלנו כוללת: 8 שיעורים פרטניים או בקבוצה, מפגש עם המשפחה בבית הנער/ה, לימוד קריאה בטעמים, הכנת מתווה הטקס והנחייתו, השתתפות בהנחת תפילין, תשלום דמי חברות לקהילה והשתתפות ב-3 אירועי קהילה לבחירה. ניתן לקיים את הטקס בבית פרטי, אולם אירועים, או באחד מבתי הכנסת הרפורמיים ברחבי הארץ בתיאום מראש.
משפחה שידה אינה משגת תזכה בסבסוד מקרן התרומות שלנו.

אז איך מתקדמים?

יוצרים קשר עם הרבה גלית כהן קדם או עם מנהלת הקהילה מיכל כהן-מרקוביץ' לצורך קביעת פגישת היכרות [ללא עלות].
הרבה גלית כהן-קדם 054-7791033 galitkedem@gmail.com
מיכל כהן-מרקוביץ' 054-7232393 holon.kehila@gmail.com

  • נפתחות קבוצות הורים

    מפגש אמהות עד שנה לאחר לידה לירון פיאחוטה, מדריכת הנקה, שינה והורות צעירה, פותחת במיוחד לקהילה שלנו מפגשים לאימהות לתינוקות עד גיל שנה. המפגשים יערכו בביתה, באווירה נעימה וחמימה עם תוכן מעשיר והרבה חום ותמיכה.עלות מפגש:40 ש"ח ו- 30 ש"ח לחברות קהילה או שותפות לדרך.רוצה להירשם? תשאירי כאן את הפרטים ולירון...

  • מזל טוב

    מזל טוב לכל המשפחות הקהילה שחובקים עכשיו תינוקת חדשיםות ומתוקיםות. מאחלים לכן המון בריאות ונחת.כיבודי הלידה בדרך אליכן 3>.