סלי מזון וליווי משפחות מוחלשות
מסלול תל"י-תרבות עברית תורם בכל ראש חודש עברי סל מזון למפקדה של הרצי טלמון בחולון, שם, באמצעות מתנדבי היחידה, המזון מופץ בחולון למשפחות מוחלשות. אנו מקפידים בכל התכנסות קהילתית להביא עודפי מזון טובים למפקדה לחלוקה.

מבצע "קמחא דפסחא" בשיתוף קרן בכבוד- הקרן ההומניטרית של התנועה הרפורמית
בכל שנה אנו מחלקים חבילות מזון לחג מטעם הקרן לאחריות חברתית של התנועה הרפורמית. חברי הקהילה והמסלול מאתרים משפחות ויחידים הזקוקים לסיוע, תורמים ומחלקים.
אפייה קהילתית
בראש השנה, פסח ושבועות אנו מתארגנים לאפייה קהילתית של עוגות לחג- תרומה למיזם 'כרובית' המספק אלפי ארוחות ביתיות לחולים, נכים וקשישים.

שוקחתן ובוטיק גוריון – חנות יד שנייה וגמ"ח
כחלק מתפיסה של קהילה כפלטפורמה מקיימת, התחלנו מסורת של שוקי קח-תן [החלפות ללא תשלום] של בגדים, צעצועים, ספרים, תחפושות לפורים ועוד. לאור עליית ההיצע על הביקוש לחפצים יד שנייה, ובשיתוף פעולה עם מרכז קהילתי בן גוריון בחולון, הוקם בוטיק גוריון. זהו בוטיק יד שנייה של בגדים, כלי בית ונוי, צעצועים וספרים שפועל על טהרת התרומות והמתנדבים ומרכז בחלל מעוצב ומגניב את שפע הציוד האיכותי שניתן לשימוש חוזר- תמורת עלות סמלית. החנות מתפקדת גם כגמ"ח על פי דרישה בהכנת חבילות ליולדות, קשישים, עולים חדשים, מהגרי עבודה, חוסים ומשפחות מוחלשות. פתוח ימי ב 17:00-19:00. 

100% הצבעה בקהילה
באוקטובר 2018 התקיימו הבחירות המוניציפליות, כמדי 5 שנים בישראל. אין להמעיט בהשפעת הפוליטיקה המקומית על שגשוגה של קהילה רפורמית צעירה בעיר. לאור הנתונים שבבחירות הקודמות רק 37% מהתושבים יצאו להצביע – היה ברור למנהיגות הקהילה שעלינו לפעול. כחלק מהחזון הקהילתי לקידום מעורבות אזרחית ואחריות אישית, הוחלט לקדם מיזם "100% הצבעה בקהילה". כשלושה חודשים לפני הבחירות נכתב נייר עמדה קהילתי הקורא למתמודדים/ות לקדם פלורליזם בחולון ולשמר את הסטטוס קוו העדין בין דתיים וחילונים. הקמנו קבוצת שיחה פוליטית בה החברים/ות החליפו דעות, רשמים ומידע אודות 6 המתמודדים/ות לראשות העיר. חברים/ות בקהילה החלו לפעול במסגרות הפוליטיות המקומיות על פי צו מצפונם/ן, תואמו 6 חוגי בית עם כל אחד/ת מהמתמודדים/ות, מתוכם התקיימו 4 (שני מתמודדים ביטלו את השתתפותם ברגע האחרון). ערכנו בכל מסגרות החינוך שלנו שיעורים מיוחדים על בחירות וחשיבותן, וילדים בגילאי 4-10 התנסו בבחירות בקלפי לדוגמא לפני יום הבחירות. לבסוף, ביום הבחירות עצמו, יצרנו פלטפורמה בה חברי/ות קהילה דיווחו שהצביעו וביחד הגענו ל-88% הצבעה בקהילה שהם 222 א/נשים מתוך 250 בעלי זכות בחירה. אמנם אף אחד/ת מחברי הקהילה המתמודדים/ות ברשימות השונות לא נכנס למועצת העיר, אך זכינו להתמודד עם מחלוקות פוליטיות קשות בקרבנו – ועל פי רוב, הצלחנו לשמור על תרבות דמוקרטית בריאה.