סלי מזון וליווי משפחות מוחלשות
מסלול תל"י-תרבות עברית תורם בכל ראש חודש עברי סל מזון למפקדה של הרצי טלמון בחולון, שם, באמצעות מתנדבי היחידה, המזון מופץ בחולון למשפחות מוחלשות.  

מבצע "קמחא דפסחא" בשיתוף קרן בכבוד- הקרן ההומניטרית של התנועה הרפורמית
בכל שנה אנו מחלקים חבילות מזון לחג מטעם הקרן לאחריות חברתית של התנועה הרפורמית. חברי הקהילה והמסלול מאתרים משפחות ויחידים הזקוקים לסיוע, תורמים ומחלקים.
אפייה קהילתית

בראש השנה, פסח ושבועות אנו מתארגנים לאפייה קהילתית של עוגות לחג- תרומה למיזם 'כרובית' המספק אלפי ארוחות ביתיות לחולים, נכים וקשישים.

שוקחתן ובוטיק גוריון- חנות יד שנייה וגמ"ח

כחלק מתפיסה של קהילה כפלטפורמה מקיימת, התארגנה מסורת של שלושה שוקי קח-תן [החלפות ללא תשלום] של בגדים, צעצועים, ספרים, תחפושות לפורים ועוד. לאור גאות ההיצע על פני הביקוש [אנשים נתנו בקלות אך פחות לקחו] ובשיתוף פעולה עם מרכז קהילתי בן גוריון בחולון, הוקם בוטיק גוריון. זהו בוטיק יד שנייה של בגדים, כלי בית ונוי, צעצועים וספרים שיופעל על טהרת התרומות והמתנדבים וירכז בחלל מזמין אחד את שפע הציוד האיכותי שניתן לשימוש חוזר תמורת עלות סמלית. החנות מתפקדת גם כגמ"ח על פי דרישה בהכנת חבילות ליולדות, קשישים, עולים חדשים, מהגרי עבודה ומשפחות מוחלשות.

100% הצבעה בקהילה

בבחירות המקומיות שהתקיימו באוקטובר 2018 קהילת קודש וחול פעלה להעלאת אחוזי ההשתתפות בבחירות באמצעות חוגי בית, קידום שיח דמוקרטי פעיל וחינוך לדמוקרטיה.