שחר האס, יושב ראש 

בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במדיניות ציבורית. לשעבר סמנכ"ל המרכז להעצמת האזרח (ע"ר), מנכ"ל קרן מכבים (ע"ר) ומנכ"ל המועצה לדיבור טוב (ע"ר). שחר הוא ממייסדי מפלגת "זה מקומי"-המפלגה המקומית בישראל וחבר האסיפה הכללית של  StartHolon-קהילת היזמות והטכנולוגיה של חולון.
חבר קהילה ויו"ר  משנת 2017. שחר מאמין בכוח הטמון בקהילתיות, חברתיות ובחיבור בין אנשים המאפשר ליצור, ליזום ולקדם חזון ערכי-חינוכי.
שחר שואף לקיומה של תרבות יהדות פלורליסטית בישראל: יהדות מכילה, המקבלת את השונה המושתתת על שוויון.
יליד תל-אביב, "חולוני" מזה עשור. יחד עם בת-זוגו, הילה, מגדל את שלושת ילדיו בעיר. ילדיו, איילה ויובל, לומדים במסלול תל"י-תרבות עברית.

שלמה פסטר - גזבר

יליד גרמניה להורים ניצולי שואה. יחד עם הורי עלינו לארץ בשנת 1948 והתיישבנו בעיר רמלה ששוחררה ב"מבצע דני".
נשוי ללאה + 2  וסבא לנכדים.
בעל תואר ראשון במדעי החברה והרוח מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

מתפקד כגזבר קהילת קודש וחול מאוגוסט 2015.

גדעון בורקט - חבר ועד

עוסק בעיצוב גרפי. נשוי למיכל ואב לעמית ונוגה. לקהילה הצטרפנו בשנת 2012 כשחיפשנו מסגרת חינוכית טובה יותר לבן הבכור שלנו. זה היה המחזור הראשון של גן תרבות עברית, והכל היה מאוד ראשוני מאתגר ומעניין. באנו בשביל החינוך נשארנו בגלל הקהילה. בשנת 2016 סגרנו את המעגל כאשר נוגה הצטרפה לכיתה א של תל״י בניצנים. חבר בועד משנת 2017.

נדב מיארה - חבר ועד

נשוי לרבקה ואב לזהר ולאריאל. נולדתי בחולון וגרתי בה רוב שנותיי. בעל תואר ראשון במשפטים ובבלשנות. אני מייצג תובעים בתביעות ייצוגיות בנושאים של חברה, כלכלה וצרכנות.

אנחנו חברים בקהילת קודש וחול משנת 2016. היחס לדת במשפחה שלי מגוון. הגענו לקהילה כשחיפשנו עבור בתנו זהר גן בחינוך הממלכתי, שהילדים בו מחונכים לסובלנות ולקבלת האחר, ונחשפים לערכים של יהדות ליברלית. מצאנו את עצמנו בקהילה מגוונת של אנשים שמגלים מעורבות ואכפתיות רבה כלפי הזולת – בקהילה, בעיר ובישראל. טוב לדעת שיש על מי להישען מחוץ למעגל המשפחתי, ועם מי לנהל חיי קהילה שמקדמים את השאיפה לשוויון ולמימוש הזכות של כל אדם לכתוב את סיפור חייו.